kwietnia
27
2012
--

W jaki sposób powiększyć szansę na otrzymanie pożyczki gotówkowej

Banki chętnie udzielają kredyty swoim klientom, gdyż jest to ich najistotniejsze źródło dochodu. Jednak ta chęć przyznawania kredytów dotyczy tylko małych sum, które zdecydowana większość przeciętnych klientów zdoła bez większych trudności spłacić. Jednak problemy pojawiają się jeśli myślimy o zaciągnięciu większego kredytu, na przykład na kupno domu. (więcej…)
Written by admin in: Kredyty |
kwietnia
25
2012
--

W którym banku złożyć wniosek o pożyczkę?

Różne banki oferują kredyty gotówkowe na różnych warunkach. Zazwyczaj szukamy banku, który oferuje najtańszy kredyt. Niestety nie zawsze możemy kierować się takim kryterium. Czasami dużo ważniejszą rzeczą od kosztu pożyczki jest szansa jego zaciągnięcia lub okres jaki będziemy czekać na gotówkę z kredytu. W takiej sytuacji powinniśmy zastanowić się w jakim banku starać się o [...]
Written by admin in: Kredyty |
kwietnia
24
2012
--

Trudności z spłatą zobowiązań wobec banku

Zazwyczaj gdy nasza sytuacja finansowa jest korzystna zaciągamy pożyczki gotówkowe, żeby móc sobie pozwolić na kupno produktów z wyższej półki. Niestety od czasu do czasu przechodzimy trudniejsze miesiące, w których ciężko na czas spłacić nam podpisane kredyty bankowe, a bywa, że jest to wręcz niemożliwe. Niestety wiele osób w wspomnianej sytuacji nie wie jak sobie [...]
Written by admin in: Kredyty |
kwietnia
23
2012
--

Najtańszy kredyt konsolidacyjny w sieci

Wykorzystywanie kredytów gotówkowych może znacząco ułatwić nam życie w najtrudniejszych chwilach. Jednak gdy robimy to nierozsądnie to może okazać się, że popadniemy w długi, z których nie będziemy w stanie wyjść. W tego typu przypadku warto przemyśleć możliwość zaciągnięcia kredytu na pokrycie pozostałych pożyczek, czyli na kredyt konsolidacyjny. (więcej…)
Written by admin in: Kredyty |
kwietnia
20
2012
--

W jakim banku warto uruchomić konto bankowe z debetem

Gdy bardzo często korzystamy z kredytów bankowych to warto zastanowić się nad otwarciem rachunku bankowego z możliwością niewielkiego debetu. Nawet jeśli debet będzie nieduży to jest to dużo atrakcyjniejsze rozwiązanie niż standardowy kredyt bankowy. Dzięki kontowi z debetem możemy mieć dostęp do ponadprogramowej gotówki w dowolnym momencie bez konieczności składania żadnych wniosków, czy nawet oczekiwania [...]
Written by admin in: Kredyty |
kwietnia
19
2012
--

Korzystny kredyt poprzez sieć

Jeśli szukamy pożyczki na przystępnych warunkach to opłaca się przejrzeć oferty banków na witrynach internetowych. Często skorzystanie z kredytu przez sieć jest związane z dodatkowymi rabatami, dzięki temu całkowity koszt zaciąganego kredytu bankowego jest niższy niż w przypadku umów zawieranych w placówce banku. (więcej…)
Written by admin in: Kredyty |
kwietnia
18
2012
--

Karta kredytowa – w jaki sposób dobrze z niej korzystać

Kredytówka nie jest już ofertą skierowaną wyłącznie najzamożniejszym klientom banku. W aktualnych czasach kredytówkę może otrzymać praktycznie każdy, jedyne co musimy zrobić to otworzyć konto osobiste w jakimkolwiek banku. Najczęściej karty kredytowe mają od kilku do kilkunastu tysięcy euro limitu. (więcej…)
Written by admin in: Kredyty |
kwietnia
17
2012
--

Kredyt na nabycie używanego samochodu

Gdy interesuje nas pożyczka na kupno auta prosto z salonu to możemy liczyć na oferty każdego banku bez najmniejszego wyjątku. Jednak schodki zaczynają się gdy musimy wziąć kredyt na zakup auta używanego. W takiej sytuacji banki z dużą niechęcią oferują kredyty, a jeśli to robią to na mało dobrych warunkach. (więcej…)
Written by admin in: Kredyty |
kwietnia
16
2012
--

Dobry kredyt online

Jeszcze kilka lat temu gdy chcieliśmy zaciągnąć kredyt musieliśmy iść do banku i liczyć na wyrozumiałość pracownika banku. Ponadto konieczne było przygotowanie ogromnej sterty zaświadczeń potwierdzających wielkość naszych zarobków oraz brak jakichkolwiek zobowiązań. Na szczęście konkurencja na rynku kredytowym spowodowała, że banki stały się dużo bardziej przyjazne dla zwykłych klientów. (więcej…)
Written by admin in: Kredyty |
marca
23
2012
0

Jaką pożyczkę wybrać?

Kredyty bankowe pozwalają nam na przetrwanie najcięższych momentów życia lub kupno towarów, które byłyby poza naszym zasięgiem gdybyśmy chcieli za nie zapłacić jednorazowo. Jeśli mądrze wykorzystamy możliwości jakie dają naszej osobie pożyczki bankowe to będziemy w stanie bardzo dużo na nich zyskać. Jednak korzystanie z kredytów nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Banki mają [...]
Written by admin in: Kredyty |

darmowy hosting | Powered by WordPress | Aeros Theme | TheBuckmaker.com WordPress Themes