kwietnia
25
2012

W którym banku złożyć wniosek o pożyczkę?

Różne banki oferują kredyty gotówkowe na różnych warunkach. Zazwyczaj szukamy banku, który oferuje najtańszy kredyt. Niestety nie zawsze możemy kierować się takim kryterium. Czasami dużo ważniejszą rzeczą od kosztu pożyczki jest szansa jego zaciągnięcia lub okres jaki będziemy czekać na gotówkę z kredytu. W takiej sytuacji powinniśmy zastanowić się w jakim banku starać się o kredyt gotówkowy.

Jeśli nie lubimy załatwiać mnóstwa formalności to najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z banku, w którym mamy założone konto bankowe, na które wpłacana jest nasza comiesięczna pensja. Dzięki temu bank posiada wszystkie konieczne dane do udzielenia nam pożyczki gotówkowej i nie będzie wymagał przygotowania dodatkowych zaświadczeń.

Bank BRE

Ubieganie się o kredyt w banku, w którym posiadamy konto osobiste to także najwygodniejsze rozwiązanie dla osób, które nie mogą udokumentować swoich zysków (np. pracują na czarno). Gdy co miesiąc na nasze konto przychodzi określona suma gotówki to bank nie będzie się interesował gdzie pracujemy.

Jednak gdy bank nie będzie chciał nam udzielić kredytu to należy zainteresować się ofertami otwarcia kont bankowych z możliwością debetu. Najczęściej banki oferują nowym osobom konto z debetem bez jakichkolwiek formalności. Dzięki czemu możemy liczyć na małą, lecz bardzo szybką pożyczkę bez załatwiania formalności.

Written by admin in: Kredyty |

Brak komentarzy

RSS feed for comments on this post.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

darmowy hosting | Powered by WordPress | Aeros Theme | TheBuckmaker.com WordPress Themes