kwietnia
27
2012

W jaki sposób powiększyć szansę na otrzymanie pożyczki gotówkowej

Banki chętnie udzielają kredyty swoim klientom, gdyż jest to ich najistotniejsze źródło dochodu. Jednak ta chęć przyznawania kredytów dotyczy tylko małych sum, które zdecydowana większość przeciętnych klientów zdoła bez większych trudności spłacić. Jednak problemy pojawiają się jeśli myślimy o zaciągnięciu większego kredytu, na przykład na kupno domu.

W opisanych przypadkach bank ocenia naszą zdolność kredytową badając nasze comiesięczne zyski oraz historię poprzednich pożyczek. Choć planując wzięcie kredytu najczęściej zapominamy o tej drugiej sprawie. Nawet jeśli bardzo dużo zarabiamy to nie zawsze oznacza, że bank udzieli nam kredytu. Równie istotna jest nasza historia spłacania wcześniejszych pożyczek. Gdy wcześniej nigdy nie zaciągaliśmy pożyczek to będzie nam ciężko dostać większą kwotę od banku.

Bank

Z opisanego powodu należy dużo wcześniej zadbać o swoją historię spłacania zobowiązań. Zaciągnięcie nawet małej pożyczki gotówkowej może nam pomóc w przyszłości w staraniu się o większą pożyczkę. Jednak pod warunkiem, że na czas będziemy tą pożyczkę gotówkową spłacać.

Written by admin in: Kredyty |

Brak komentarzy

RSS feed for comments on this post.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

darmowy hosting | Powered by WordPress | Aeros Theme | TheBuckmaker.com WordPress Themes