kwietnia
20
2012

W jakim banku warto uruchomić konto bankowe z debetem

Gdy bardzo często korzystamy z kredytów bankowych to warto zastanowić się nad otwarciem rachunku bankowego z możliwością niewielkiego debetu. Nawet jeśli debet będzie nieduży to jest to dużo atrakcyjniejsze rozwiązanie niż standardowy kredyt bankowy. Dzięki kontowi z debetem możemy mieć dostęp do ponadprogramowej gotówki w dowolnym momencie bez konieczności składania żadnych wniosków, czy nawet oczekiwania na decyzję banku o przyznaniu nam pożyczki.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez żadnych przeszkód robić zakupy bez strachu, że zabraknie nam gotówki na rachunku osobistym. Oznacza to, że przez okrągły rok będziemy posiadali płynność finansową, także jeśli nasz pracodawca będzie zalegał z wypłatą.

BPH

Mimo wszystko zanim zdecydujemy się na uruchomienie konta z możliwością debetu warto przejrzeć dostępne oferty, gdyż banki oferują przedstawiane konta bankowe na całkiem różniących się warunkach. Dlatego w różnych bankach konta bankowe z debetem mają odmienną opłacalność. Gdy się nam poszczęści to będziemy mogli wyszukać konto z możliwością debetu, który praktycznie nic nas nie będzie kosztował gdy będziemy go spłacać w podanym czasie. Warto także zapamiętać, że możliwość debetu na rachunku osobistym jest o wiele tańszym rozwiązaniem niż karty kredytowe, gdyż ma dużo mniejsze oprocentowanie.

Written by admin in: Kredyty |

Brak komentarzy

RSS feed for comments on this post.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

darmowy hosting | Powered by WordPress | Aeros Theme | TheBuckmaker.com WordPress Themes