kwietnia
24
2012

Trudności z spłatą zobowiązań wobec banku

Zazwyczaj gdy nasza sytuacja finansowa jest korzystna zaciągamy pożyczki gotówkowe, żeby móc sobie pozwolić na kupno produktów z wyższej półki. Niestety od czasu do czasu przechodzimy trudniejsze miesiące, w których ciężko na czas spłacić nam podpisane kredyty bankowe, a bywa, że jest to wręcz niemożliwe. Niestety wiele osób w wspomnianej sytuacji nie wie jak sobie poradzić i przez błędne decyzje wpada w duże długi.

Najtańszym rozwiązaniem takich chwilowych trudności jest skorzystanie z pomocy naszych znajomych oraz pożyczenie od nich potrzebnej kwoty. Jednak nie wszyscy mają taką możliwość. W takiej sytuacji musimy nie zapominać, że w bankach pracują zwykli ludzie, którzy mają uczucia i mogą zrozumieć nasze chwilowe trudności. Z tego powodu nie możemy się bać złożenia wniosku o przedłużenie terminu spłaty kredytu o kilka tygodni. Jeśli nawet bank doliczy nam za to kolejne odsetki to zazwyczaj nie wyniosą one więcej niż kilkadziesiąt dolarów.

Bank AIG

Takie rozwiązanie jest dużo tańsze niż branie kolejnego kredytu, aby móc spłacić raty poprzednich pożyczek. Musimy jednak pamiętać, że opisane rozwiązanie dotyczy wyłącznie przejściowych trudności. W razie braku spłaty rat pożyczki przez kilka miesięcy nie możemy liczyć na wyrozumiałość osób pracujących w banku.

Written by admin in: Kredyty |

Brak komentarzy

RSS feed for comments on this post.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

darmowy hosting | Powered by WordPress | Aeros Theme | TheBuckmaker.com WordPress Themes